Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Smart аналізатор вологості шкіри " Lovers ' kiss " TP - 981 Pink

Код 2827302
426 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Передзамовлення
Доставка

Краса дається не від природи. Для того, щоб завжди виглядати здорово і привабливо, необхідна математична точність головних характеристик і кількості речовин у Вашому організмі. Невеликий і вишуканий розумний аналізатор вологості шкіри, призначений для перевірки вмісту води і жиру, а також стану шкіри обличчя.

Відгуки покупців

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Залишиті відгук

Smart аналізатор вологості шкіри "Lovers' kiss"

Краса дається не від природи. Для того, щоб завжди виглядати здорово і привабливо, необхідна математична точність головних характеристик і кількості речовин у Вашому організмі. Невеликий і вишуканий розумний аналізатор вологості шкіри, призначений для перевірки вмісту води і жиру, а також стану шкіри обличчя. Завдяки додатку для смартфона і плашета, інтелектуальне пристрій швидко і точно визначить всі необхідні і важливі дані, які ви зможете зберегти і передати вашому косметолога. Пристрій, як і додаток, дуже простий у використанні, вам не знадобиться зайвих зусиль і коштів, щоб в будь-якому місці отримати повну інформацію про вологість вашої шкіри, а також отримати звіт і аналіз стану.

Вам достатньо одного дотику, щоб розумний прилад визначили кількість вологи і жирових речовин на шкірі обличчя, рук та інших частин тіла. Дотримуючись збережених даних, Ви також зможете простежувати, як змінювалися характеристики протягом дня, тижня чи місяця, що допоможе зробити відповідні висновки про те, що ж потрібно вашій шкірі для того, щоб випромінювати ДОРОВ'Я і красу.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

 

Залишиті відгук

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call