Безкоштовна гаряча лінія
(044) 501-91-30    0 (800) 60-44-71
Відділ продажу з Китаю
(044) 501-25-20

Актуальні акції

Окуляри віртуальної реальності у подарунок до смартфонів Xiaomi

Купуючи смартфоны серії Note 3 3/32 Gb та Note 3 Pro 3/32 Gb, а також моделей серії Note 4 будь-якого обсягу пам'яті, Ви отримуєте чудовий подарунок - Окуляри віртуальної реальності Mi VR Glasses Black!

Mi Band в подарунок!

Купуючи смартфон серії Redmi 3S Pro 3/32 Gb в нашому магазині за акційною ціною - 4444 грн, Ви отримуєте відмінний подарунок - фітнес браслет Mi Band!

Поспішайте, кількість товару обмежена!

Купуючи навушники 1More Active - павербанк ZMi у подарунок

Ми вирішили потішити наших прихильників акційною пропозицією: купуючи Bluetooth-навушники Xiaomi 1MORE Active Black чи 1MORE Active Red, Ви отримаєте в подарунок павербанк ZMi 5000 мАг.

Хочемо нагадати, що 1MORE Active – це перші безпровідні навушники Xiaomi, які чудово підходять для спорту та повсякденного використання.

Вони можуть відтворювати музику до 8 годин від одного заряду, але з павербанком ZMi 5000 мАг, який йде у подарунок до навушників, Ви зможете насолоджуватись музикою значно довше.

До стильних браслетів Amazfit - батарея ZMI powerbank 5000mAh White у подарунок

Придбайте стильний браслет Amazfit Equator або Amazfit Moon Beam у фірмовому магазині Mi.ua та отримайте універсальну батарею ZMI powerbank 5000mAh White QB805 у подарунок.

Купуючи екшн-камеру Xiaomi Yi Sport Black Basic International Edition - поплавок для камери Xiaomi Yi Sport у подарунок

Купуючи екшн-камеру Xiaomi Yi Sport Black Basic International Edition, Ви отримаєте у подарунок поплавок для камери Xiaomi Yi Sport.

Купуючи Екшн-камеру Xiaomi Yi Sport Green Travel International Edition + Remote control button, універсальна батарея ZMI powerbank 5000mAh White в подарунок

Купуючи екшн-камеру Xiaomi Yi Sport Green Travel International Edition + Remote control button, Ви отримуєте в подарунок універсальну батарею ZMI powerbank 5000mAh White.

Купуючи Amazfit Equator або Amazfit Moon Beam, фітнес браслет Mi Band Black ORIGINAL в подарунок

Купуйте стильний браслет Amazfit Equator або Amazfit Moon Beam, у фірмовому магазині Mi.ua і отримуйте фітнес браслет Mi Band Black ORIGINAL в подарунок.

         

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call