Безкоштовна гаряча лінія
(044) 501-91-30    0 (800) 60-44-71
Відділ продажу з Китаю
(044) 501-25-20

Mi Trade-in

Якщо ви завзятий користувач техніки Mi або просто вирішили змінити свій старий смартфон Xiaomi на новий - скористайтеся нашою послугою Mi-Trade-In і вигідно обміняйте свій старий ґаджет на новий.

У чому суть сервісу?

Mi-Trade-In надає можливість обміну власникам техніки Mi (смартфонів / планшетів) старого пристрою Xiaomi на новий.

Таким чином вам не потрібно турбуватися про утилізацію або продаж старого ґаджету, а новий ви зможете придбати у нас зі знижкою (розмір знижки визначається в нашому Сервісному Центрі на підставі стану вашого пристрою).

Увага: ваш Mi смартфон / планшет повинен бути у робочому стані.

Щоб скористатися сервісом Mi Trade-In - просто зателефонуйте нам, номери телефонів у контактах.

E-mail: tradein@mi.ua, тел.: (044)501-25-21

Правила участі в програмі

Стати учасником програми Trade-in може особа, що досягла повноліття, при наявності паспорту та ідентифікаційного номеру. У разі якщо стать пред'явника вище зазначених документів не відповідає статі особи, на яку видано дані документи та/або особи, зазначені в наданому паспорті та довідці, є різними, та/або зовнішність особи, що надає документи, не збігається із зовнішністю особи, що зображена в паспорті, працівник магазину відмовляє пред'явнику таких документів в участі в програмі обміну. Програма обміну діє за умови придбання товарів та послуг за готівковий розрахунок.

Старе обладнання має бути:

  • в робочому стані;
  • не мати слідів пошкодження рідиною (слідів корозії), тріщин, відколів, які порушують цілісність апарату;
  • без виламаних/непрацюючих кнопок, виламаних роз'ємів для зарядки пристрою- без встановленого блокування під одного оператора зв'язку;
  • не перебувати в розшуку;
  • без встановлених паролів та кодів на обладнанні.

Огляд старого обладнання здійснюється безпосередньо працівниками сервісу при зверненні клієнта, висновок про відповідність старого обладнання умовам даної програми співробітник сервісу приймає одноособово. Претензії з приводу зазначеного вище висновку про відповідність/невідповідність старого обладнання умовам програми Організатором не приймаються.

У разі, якщо вартість покупки учасника дорівнює або є меншою від суми знижки, на яку він має право згідно умов даних правил, учасник сплачує за здійснену покупку 0,01 грн. При цьому різниця вартості покупки та знижки учаснику акції не виплачується, не компенсується та не може бути використана останнім для здійснення наступних покупок або передана третім особам.

         

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call