Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Mi Роутери

+/-
Назва Товару
+/-
Ціна
ok

Чому варто придбати роутер Xiaomi Mi?

Маршрутизатор фірми Xiaomi - ваше якісне з'єднання з мережею

Wi-fi роутер Xiaomi - це мережевий пристрій однойменної китайської фірми, яка стоїть на третьому місці у світі по виробництву якісних електронних ґаджетів. Компанія Xiaomi Tech має філії по всьому світу і ось уже більше двох років імпортує оригінальну продукцію на Україну, в тому числі і маршрутизатори.

Фірма Xiaomi - гарант якості за доступними цінами

Чому ця китайська компанія з виробництва електронних пристроїв набирає таких обертів і користується особливим попитом у споживачів? Інтернет переповнений позитивними відгуками про продукцію компанії, яка постійно вдосконалюється і радує любителів високих технологій якісними ґаджетами за прийнятну вартість. Оскільки зараз неможливо уявити життя без інтернету, Xiaomi Tech зайнялася також і виробництвом мережевих пристроїв.

Роутер СяоМі і його переваги

Купити роутер в наші дні - не проблема, ринок перенасичений ними. Питання в тому, як підібрати підходящий, такий, який прослужить довго і без перебоїв та не буде втрачати сигнал через перешкоди. Роутер СяоМі відрізняється від інших тим, що має ряд переваг:

  1. Ви можете підключати його до 126 різних пристроїв: планшетів, ноутбуків, смартфонів і так далі.
  2. Оперативна пам'ять досягає 128 МБ, що є особливою перевагою при обробці величезного потоку даних з різних пристроїв.
  3. Забезпечує високошвидкісну передачу даних.
  4. Застосовується як для будинку, так і для маленьких кафе, а також інших приміщень.
  5. Має спеціальний унікальний додаток, за допомогою якого їм можна керувати зі смартфону.
  6. Багатофункціональний.

Стандарти роботи WI-FI

На даний момент в Україні використовується стандарт IEEE 802.11, він забезпечує швидкість від 150 до 300 Мбіт за секунду (може і більше). У нього є три підвиди:

  • b - базовий, дуже мала швидкість;
  • g - середня швидкість з'єднання;
  • n - оптимальний варіант, з частотою 2,4-5 ГГц.

Зважаючи на розвиток сучасних технологій, у продажі роутери Xiaomi використовують останній стандарт.

Роутери Xiaomi — ексклюзивні пристрої в Україні!

Особливою популярністю користується роутер — Mi WiFi Nano, він дуже акуратний і тонкий на вигляд з безліччю функцій, такий собі комп'ютер в мінімалістичному стилі з потужним сигналом. Швидкий у роботі і дуже простий у використанні, ви зможете підключити і налаштувати його самостійно без допомоги фахівців. Дизайн приємний, а швидкість і потужність сигналу особливо порадує власника цього маршрутизатора. І головна перевага — ціна.

Якщо ви не любитель переплачувати двічі, здавати техніку в ремонт або вас дратує слабкий і нестабільний сигнал Wi-Fi, спробуйте роутер Xiaomi! І ви переконаєтеся, що за доступною ціною можна придбати дійсно якісний товар, який не змусить вас нервувати, і не буде виходити з ладу. А швидка доставка по Києву і Україні та підтримка сервісного центру, приємно Вас здивують.

Наш магазин надає також величезний асортимент супутньої продукції. Ми гарантуємо вам гідну якість за прийнятними цінами. Купуючи Wi Fi роутер Xiaomi, ви забезпечите себе дійсно високоякісною роботою бездротового інтернету, але ж це так необхідно в сучасному світі високих технологій. Є питання? Наші консультанти нададуть вам всю необхідну інформацію - звертайтеся!

Детальніше
Показати:
Маршрутизатор, роутер Mi WiFi Nano Router White
Маршрутизатор, роутер Mi WiFi Router 2 with 1TB
Маршрутизатор Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3 International version
Завантаження...
Показано 16 товарів из 16
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call